Sportraad

Verenigingen of personen die in Zonnebeke actief zijn op vlak van sport, worden hier gegroepeerd en krijgen zo inspraak in het sportgebeuren. Communicatie tussen de sportbeoefenaars en het gemeentebestuur is een belangrijk element binnen de sportraad. Jaarlijks worden de prestaties van een sportclub of -individu in de kijker gezet en reikt de sportraad de sporttrofee uit.

Gemeenteraadsbeslissing erkenning sportraad

Verslagen van de sportraad

De sportraad komt twee à drie maal per jaar samen en is als volgt samengesteld:

Hans van Bockstael hans.vanbockstael@skynet.be Voorzitter sportraad
Andre Cokelaere andre.cokelaere@skynet.be KEVC Beselare
Jean-Pierre Demeestere jeanpierre.demeestere@proximus.be Badminton Beselare
Bernard  Verbrugghe bernard.verbrugghe@skynet.be Eendracht maakt macht
Jules Eeckhout   Karaté Budo Okano
Elise De Roo Elise_de_roo@hotmail.com De Wijzer
Frederick Verfaillie info@wtc-zonnebeke.be; verfaillieleroy@gmail.com WTC Zonnebeke
Ruddy Vandelannoote r.vandelannoote@telenet.be BS Geluveld
Mario De Moor vwtgeluveld@gmail.com VWT Geluveld
Lieven Pattyn lievenpattyn@skynet.be TTC Zonnebeke Free Time Tafeltennis
Marc Vanpeteghem marc.vanpeteghem1@telenet.be FC-Passendale
Patrick Syx patricksyx@hotmail.com Boogschutters Geluveld
Albert Vandenbulcke albert.vandenbulcke@telenet.be Veloclub vlug & sterk
Majo Bostyn majo.bostyn@hotmail.com; rik.cleenewerck@telenet.be De Drevestappers
jana Vandeputte jana.vandeputte@hotmail.com Gemeenteschool De Zonnebloem
Roger Boscart roger.boscart1@telenet.be Koerskomiteit ‘t Hoekske
Philippe Barbry jose.degraeve@proximus.be KSC-Zonnebeke
Sebastien Leenknegt sebastienleenknegt@telenet.com Sportgangmaker De Biesweide
Luc Titeca luc.titeca@telenet.be De Zolo's
Wim Coudron wim.coudron@skynet.be Natuurloop
Willy Hoornaert   Neos
Vanderplancke Claudine   S plus RECREAS Beselare
Jan Vandoolaeghe   Schepen Sport
Stijn Demeersseman sport@zonnebeke.be Sportfunctionaris