Infrastructuur

Langemarkstraat 8
8980 Zonnebeke

 

Openbare werken:

Diensthoofd Filip Carrein 051 68 03 87
openbare.werken@zonnebeke.be
Riolering Riopact riopact.be

 

Technische dienst:

Coördinator planning en middelenbeheer Serge Vandeputte serge.vandeputte@zonnebeke.be
Administratief  medewerker Dominiek Defrancq 051 48 00 69
dominiek.defrancq@zonnebeke.be
Administratief medewerker Anja Depoortere 051 48 00 67
anja.depoortere@zonnebeke.be
Hoofd groendienst Jurgen Bruneel 0473 88 23 24
jurgen.bruneel@zonnebeke.be
Hoofd technische dienst Marc Lazeure 0478 40 67 87
marc.lazeure@zonnebeke.be
Hoofd poetsdienst Karolien Vercruysse 051 68 03 84
karolien.vercruysse@zonnebeke.be

 

Openingsuren:

Op afspraak