Omgeving

Maak je afspraak via Mijn Zonnebeke

 

Langemarkstraat 8
8980 Zonnebeke

 

Ruimtelijke ordening & Stedenbouw:

Coördinator dienst omgeving
Omgevingsambtenaar stedenbouw
Patrick Blancke 051 48 00 62
patrick.blancke@zonnebeke.be
Administratief medewerker Lieven Vandewiele 051 48 00 63
lieven.vandewiele@zonnebeke.be
Administratief medewerker Bjorn Delvael 051 68 03 86
bjorn.delvael@zonnebeke.be
Handhavingsambtenaar Serge Vandeputte 0472 18 34 35
serge.vandeputte@zonnebeke.be

 

Mobiliteit:

Coördinator dienst omgeving
Omgevingsambtenaar stedenbouw
Patrick Blancke 051 48 00 62
mobiliteit@zonnebeke.be

 

Milieu:

Omgevingsambtenaar milieu Jeroen Coens 051 48 00 74
jeroen.coens@zonnebeke.be
Administratief medewerker Barbara Cardoen 051 48 00 74
barbara.cardoen@zonnebeke.be

 

 

 

OPENINGSUREN

  VM NM
Maandag t.e.m. vrijdag Op afspraak Op afspraak