Perslijst

NAAM
FUNCTIE
MEDIAORGANISATIE
MEDIATYPE
E-MAILADRES
WEBSITE
Pouillie Kevin Eindredacteur Krant van West-Vlaanderen, Het Wekelijks Nieuws Krant kevin.pouillie@kw.be kw.be
Derdaele Eric Reporter Radio CLUBFM, Familyradio, ROXX Radio eric.derdaele@skynet.be  
Matsaert Jan   Westhoek.be, Wo1.be Website info@westhoek.be westhoek.be
wo1.be
Van Loo Filip Fotograaf Zuidwestvlaamse Media Website (Facebook) filip.vanloo@skynet.be Zuidwestvlaamse Media
Lesage Piet Journalist, fotograaf De Zondag, Radio 2, Focus-WTV Krant, radio en TV pietlesage@skynet.be  
Vandewiele Noël Journalist (lokaal medewerker) Krant van West-Vlaanderen, Het Wekelijks Nieuws Krant vandewielenoel@gmail.com kw.be
Bekaert Zenon Fotograaf en medewerker Krant van West-Vlaanderen, Ploegsteert Info Krant en website zenonbekaert@skynet.be kw.be
Dozie Christophe Zaakvoerder Wradio Radio info@wradio.be wradio.be
Gabriëls Erwin Perscorrespondent Streekkrant, De Zondag Krant erwin_gabriels@skynet.be  
Bogaerts Stefaan Redacteur Mandelnieuws.be Website stefaan.bogaerts@telenet.be mandelnieuws.be
Huysentruyt Jan Fotograaf Mandelnieuws.be Website info@poseer.be mandelnieuws.be
De Wilde Bas Redacteur Jan Verbeke Producties, VRT Radio en TV Persagentschap, Radio en TV redactie@janverbeke.be
bas.de.wilde@telenet.be
 
Flamand Eric Freelance fotograaf Krant van West-Vlaanderen, Het Laatste Nieuws Krant eric.flamand@skynet.be  
Blits Lokaal Redactie Blits Lokaal Website redactie@blitslokaal.be blitslokaal.be
Foulon Elodie Redactie Blits Magazine Magazine elodie@mediatopper.be blitslokaal.be
De Wilde Mario Uitgever Het Nieuws van West-Vlaanderen Website mariodewilde@skynet.be hetnieuwsvanwestvlaanderen.be
Derennete Lambert Freelance persfotograaf PhotoGraphicArt Diverse lambert.derenette@skynet.be  
Maertens Christophe Freelance journalist Het Laatste Nieuws Krant christophemaertens@telenet.be hln.be
Peene Anton Eindredacteur Krant van West-Vlaanderen, Het Wekelijks Nieuws Krant anton.peene@kw.be kw.be