WOENSDAG 23 JULI: HANEVELD & TRAGE WEGEN TOT IN LANGEMARK – 7,5 km
Het Haneveld ligt op een voormalige stortplaats maar is nu een natuurvriendelijk beheerd wandelgebied met vlinder- en bloemrijke graslanden en vogelrijke struwelen. We maken eerst kennis met dit 14 ha grote gebied en wandelen daarna via rustige onverharde wegen tot een eind in Langemark. Onderweg zijn mooie panorama’s te bewonderen van wat ooit een gruwelijk slagveld was. Of er nog wat “poppy’s” bloeien zullen we dan wel zien.
Gids:
Zomertoeren 2025 met Natuurpunt afdeling Westland
Dit jaar zijn er 5 Zomertoeren-wandelingen vanuit Natuurpunt afdeling Westland op woensdagen 23 en 30 juli en 6 augustus.
De wandelingen zijn haalbaar met een (paraplu)buggy, maar niet met een rolstoel.
Organisatie: Natuurpunt Westland in samenwerking met Natuurpunt De Bron.
Zomertoeren 2025 met Natuurpunt De Bron
Deze wandeling past in het kader van Zomertoeren 2025 van Natuurpunt De Bron. Er worden dit jaar ism de plaatselijke NP-afdelingen 18 gelijkaardige zomerwandelingen georganiseerd in de Westhoek.
Alle info: www.debron.be – info@debron.be