Adviesraden

  • Frederik Demeyere: deskundige
  • Erik Van Bockstael: deskundige
  • Delphine Vanoverberghe: CO7
  • Fien Boeve: cultuurbeleidscoördinator
  • Patrick Blancke: omgevingsambtenaar
  • Jeroen Coens: omgevingsambtenaar
  • Charles Bayart: heemkundige kring
  • Joachim Jonckheere: schepen onroerend erfgoed
  • Ingrid Vandepitte: schepen ruimtelijke ordening
  • Koen Descheemaeker: vertegenwoordiger oppositie
  • Luc Desodt: voorzitter
  • Ingrid Blancke: ondervoorzitter
  • Martial Vermes: gebruiker
  • Mia De Marez: gebruiker
  • Cristel Degrande: #TEAM8980
  • Valerie Leroy: #TEAM8980
  • Nele Dejonghe: #TEAM8980
  • An Denorme: #TEAM8980
  • Stefaan Cardoen: Insamenspraak
  • Maxim Vermeeren: Insamenspraak
  • Nele Lemaire: N-VA
  • Paul Vanlerberghe: Lijst Passendale
  • Ingrid Vandepitte: schepen van cultuur, #TEAM8980
  • Bart Verschaeve: secretaris, bibliothecaris
  • Noël Vandewiele: voorzitter
  • Bernard Bouckaert: Solfer & Salpeter Beselare
  • Bernard Verbrugghe: cultuurliefhebber
  • Carine Forrez: Davidsfonds Beselare, De Reutelnoot Beselare
  • David Vanneste: fanfare St. Cecilia Passendale
  • Dirk Bouten: Landelijke Gilde Zonnebeke
  • Dirk Desmyter: Zonnebeke Verenigt
  • Karin Rosseel: Davidsfonds Passendale
  • Filip Landuyt: Prime Productions
  • Lieven Dejonckheere: Koninklijke Fanfare St. Cecilia Zonnebeke
  • Luc Hamerlinck: Davidsfonds Beselare
  • Myriam Bouckaert: Vreugde Na Arbeid Beselare
  • Piet Hooijmans: De Reutelnoot Beselare
  • Staf David: cultuurliefhebber
  • Stijn De Ruytter: cultuurliefhebber
  • Zenon Bekaert: cultuurliefhebber
  • Dirk Vernou: NEOS
  • Ingrid Vandepitte: schepen van cultuur
  • Fien Boeve: cultuurbeleidscoördinator

GECORO staat voor de Gemeentelijke Commissie voor Ruimtelijke Ordening.

  • Erik Van Bockstael: voorzitter
  • Georges Dejonghe: deskundige
  • Mieke Gotelaere: deskundige
  • Michel Vandenbroucke: deskundige
  • Kristof Noyez: handel en middenstand
  • Krist Dejonghe: landbouw
  • Jeroen Coens: werknemersorganisatie
  • Annelies Hommez: bouwmaatschappijen
  • Bénédicte Siemoens: onderwijs
  • Jacques D’Hellem: derde leeftijd
  • Véronique Lampaert: milieuraad
  • Mieke Vandaele: culturele verenigingen
  • Ingrid Vandepitte: politieke fractie #TEAM8980
  • Stefaan Cardoen: politieke fractie Insamenspraak
  • Koen Descheemaeker: politieke fractie N-VA
  • Patrick Blancke: secretaris

Huishoudelijk reglement van de gemeenteraad van 24 juni 2019.

  • Voorzitter: vacante functie
  • Thomas Saelen: secretaris, jeugdconsulent
  • Koen Meersseman: schepen van jeugd, #TEAM8980
  • Twee vertegenwoordigers per jeugdvereniging (afhankelijk van beschikbaarheid):
    • Chiro Zonnezee (Zonnebeke)
    • Chiro Martinus (Beselare)
    • Chiro Kiekeboe (Passendale)
    • KLJ Beseveld (Beselare en Geluveld)
    • KLJ Passendale

Ook als je geen lid bent van een jeugdbeweging ben je welkom op onze vergaderingen of om actief deel te nemen in de jeugdraad! Wij zijn nog op zoek naar enkele nieuwe leden die niet aan een jeugdvereniging gebonden zijn en die de stem kunnen laten horen van de jongeren buiten de verenigingen.

Interesse in de jeugdraad, wil je extra informatie of er onmiddellijk invliegen? Stuur gerust een mailtje naar [email protected]!

Lees hier de verslagen van de jeugdraad.

Stemgerechtigde leden:

  • Sandra Christiaen: particuliere opvanggezinnen
  • Tiffany Ciroldy: particuliere opvanggezinnen
  • Jan Coopman: ouderraad GBS De Regenboog
  • Celine Debels: dienst opvanggezinnen I-mens
  • Isabel Degryse: ouderraad VBS De Fontein
  • Dirk Deprez: ouderraad VBS De Wijzer
  • Marieke Desimpel: gebruikers diensten onthaalgezinnen
  • Pieter Kesteloot: gebruikers dienst buitenschoolse kinderopvang
  • Debby Kockx: ouderraad VBS De Biesweide
  • Joke Plouvier: kinderopvang Felies
  • Christophe Rosseel: ouderraad GBS De Zonnebloem
  • Mieke Vandaele: Gezinsbond Passendale
  • Koen Wolters: Gezinsbond Geluveld
  • Ria Vermeersch: coördinatrice buitenschoolse kinderopvang ’t Bondgenootje

Niet-stemgerechtigde leden:

  • Jolien Barbier: vrijwillig lid, afvaardiging Insamenspraak
  • Thomas Louage: sportfunctionaris
  • Lennie Vermeulen: projectmedewerker netwerk opvoedingsondersteuning
  • Inge Dufait: particuliere opvanggezinnen
  • Fleur Gauquide: vrijwillig lid, Xzekoo
  • Ann Gesquière: vrijwillig lid, Landelijke kinderopvang
  • Ann Gilgemyn: gezinsbond Zonnebeke
  • Catherine Hautekiet: particuliere opvanggezinnen
  • Joachim Jonckheere: schepen van welzijn, kinderopvang en sociale zaken, #TEAM8980
  • Nancy Meyfroodt: vrijwillig lid
  • Thomas Saelen: jeugdconsulent
  • Christel Snaet: VBS De Fontein
  • Greta Vandecandelaere: secretaris
  • Jena Vanlerberghe: coördinator Huis van het Kind Zorgregio Ieper
  • Dirk Sioen: burgemeester, #TEAM8980
  • Ingrid Vandepitte: schepen wonen, #TEAM8980
  • Joachim Jonckheere: schepen sociale zaken, #TEAM8980
  • Alain Wyffels: algemeen directeur
  • Patrick Blancke: omgevingsambtenaar
  • Annelies Hommez: coördinator woondienst
  • Evelien Van Ootegem: hoofd sociale dienst
  • Sociale Huisvestingsmaatschappij De Mandel
  • Sociale Huisvestingsmaatschappij Ons Onderdak
  • Sociaal Verhuurkantoor Woonsleutel
  • Christof Librecht: Wonen Vlaanderen
  • Hannelore Blondeel: Insamenspraak

Stemgerechtigde leden:

  • Christa Couckuyt: milieu- en natuurverenigingen
  • Olivier Dochy: milieu- en natuurverenigingen
  • Wilfried Patteeuw: milieu- en natuurverenigingen
  • Véronique Lampaert: sociale en culturele organisaties
  • Mieke Vandaele: sociale en culturele organisaties
  • Eric Soenen: beroepsgroepen- en organisaties
  • Marc Lapauw: beroepsgroepen- en organisaties
  • Ivan Claus: beroepsgroepen- en organisaties
  • Marc Knockaert: deskundige

Niet-stemgerechtigde leden:

  • Johan Demonie: schepen van natuur en milieubeheer, politieke fractie #TEAM8980
  • Koen Descheemaeker: politieke fractie N-VA
  • Robyn Eeckhout: politieke fractie Insamenspraak
  • Jeroen Coens: omgevingsambtenaar, secretaris
  • Joris Wyseur: politieke mandataris
  • Erik Van Bockstael: waarnemer
  • Ronny Priem: waarnemer
  • Tijs Demyttenaere: waarnemer
  • Nadia Maricou: waarnemer
  • Johnny Blanckaert: waarnemer
  • Nele Lemaire: waarnemer
  • Bert Acket: waarnemer
  • Ivan Bauwens: waarnemer
  • Kevin Carrein: waarnemer
  • Luc Hamerlinck: waarnemer

Huishoudelijk reglement van de gemeenteraad van 25 maart 2019.

  • Koen Meersseman: voorzitter, schepen van mobiliteit, #TEAM8980
  • Dirk Sioen: burgemeester, #TEAM8980
  • Ingrid Vandepitte: schepen van ruimtelijke ordening, #TEAM8980
  • Patrick Blancke: coördinator dienst omgeving
  • Philippe Mingels: mobiliteitsambtenaar
  • Filip Carrein: diensthoofd infrastructuur
  • Dominiek Vermont: lokale coördinator politie
  • Bjorn Delvael: secretaris
  • Ingrid Vandepitte: voorzitter, schepen van lokale economie, politieke fractie #TEAM8980
  • Dirk Sioen: burgemeester, politieke fractie #TEAM8980
  • Stephanie Carlu: politieke fractie Insamenspraak
  • Johan Vander Meiren: politieke fractie N-VA
  • Luc Blondeel: handelaar Zonnebeke
  • Sophie Vangheluwe: landbouw
  • Franciska Vandamme: handelaar Zonnebeke
  • Johan Dekeyser: bedrijf Zonnebeke
  • Jürgen Verhelst: vrije beroepen
  • Kristof Noyez: UNIZO Zonnebeke
  • Tom Gyselinck: bedrijf Beselare
  • Veronique Lampaert: bedrijf Beselare
  • Bruno Mylle: handelaar Zonnebeke
  • Sybille Maes: bedrijventerrein Polderhoek
  • Edward Vandorpe: horeca
  • Nikolas Dejonckheere: Voka
  • Bart Claeys: bedrijf Passendale
  • Veerle Deconinck: bedrijf Zonnebeke
  • Patrick Denorme: UNIZO Passendale
  • Stefan Ghijsen: Voka
  • Nele Dejonghe: bedrijventerrein Polderhoek
  • Joris Wyseur: landbouw

Huishoudelijk reglement van de gemeenteraad van 13 mei 2019.

  • Gerda Dussessoye: Okra Beselare
  • Jacques D’Hellem: S Plus Beselare
  • Gerard Cappelle: Okra Geluveld
  • Jacqueline Deronne: S Plus Geluveld
  • Hedwige Mestdagh: Okra Zonnebeke
  • Gino Comyn: S Plus Zonnebeke, Federatie Gehandicaptenzorg
  • Willy Hoornaert: Neos Zonnebeke
  • Marc Dewulf: Okra Passendale
  • Christiane Deleye: S Plus Passendale
  • Christine Van Exem: Curling Zandvoorde
  • Johnny Blanckaert: Culring Zandvoorde, ondervoorzitter
  • Veerle Pierpont: Zorgcentrum Zonnebeke
  • Vanessa Hanssens: Zorgcentrum Zonnebeke Dagcentrum
  • Virginie Delandsheere: Zorgcentrum Passendale
  • An Denorme: Samana Zonnebeke
  • Yolande Vinckier: niet-georganiseerd
  • Greta Vandecandelaere: secretaris
  • Henriette Demeyer: niet-georganiseerd
  • Bernard Verbrugghe: verantwoordelijke evenementen voor de seniorenraad
  • Anna Borry: niet-georganiseerd
  • Albert Vandenbulcke: niet-georganiseerd
  • Etienne Vermeulen: niet-georganiseerd
  • Magda Decroix: niet-georganiseerd
  • Dirk Sioen: burgemeester, schepen senioren, #TEAM8980
  • Lindsy Brackez: maatschappelijk werker sociale dienst
  • Sonja Hauspie: seniorenconsulent
  • Hans van Bockstael: voorzitter
  • Albert Vandenbulcke: veloclub Vlug & Sterk
  • Andre Cokelaere: KEVC Beselare
  • Bernard Verbrugghe: Eendracht maakt macht
  • Bjorn Verolleman: Boogschutters Geluveld
  • Claudine Vanderplancke: S plus RECREAS Beselare
  • Elise De Roo: VBS De Wijzer
  • Ivan Devacht: WTC Zonnebeke
  • Jana Vandeputte: GBS De Zonnebloem
  • Jean-Pierre Demeestere: Badminton Beselare
  • Jules Eeckhout: Karaté Budo Okano
  • Jurgen Meheus: FC-Passendale
  • Lieven Pattyn: TTC Zonnebeke Free Time Tafeltennis
  • Luc Titeca: De Zolo’s
  • Mario De Moor: VWT Geluveld
  • Philippe Barbry: SC-Zonnebeke
  • Rik Cleenewerck: De Drevestappers
  • Roger Boscart: Koerskomiteit ’t Hoekske
  • Ronny Durnez: BS Geluveld
  • Sebastien Leenknegt: Sportgangmaker VBS De Biesweide
  • Willy Hoornaert: Neos
  • Wim Coudron: Natuurloop
  • Jan Vandoolaeghe: schepen van sport, #TEAM8980
  • Thomas Louage: sportfunctionaris

Lees hier de verslagen van de sportraad.

zonnebeke-grafisch-element-zon
zonnebeke-grafisch-element-beek
zonnebeke-grafisch-element-zon