Tussenkomst buurt- en wijkfeesten

Wil je een activiteit organiseren met als doel de sociale contacten binnen je straat, wijk, buurt of deelgemeente te versterken? Dan kan je een tussenkomt krijgen van € 100 in de vorm van Zonnebonnen.

Enkel kleine bewonersgroepen kunnen dit aanvragen. Deze tussenkomst dient om de basisorganisatiekosten te dekken. Deze kosten moeten rechtstreeks verband houden met de activiteit.

Alle overige voorwaarden kan je nalezen in het reglement onderaan deze pagina. Je moet je aanvraag minstens 14 dagen op voorhand indienen bij de dienst cultuur.

Hoe doe je je aanvraag:

  1. Je moet geregistreerd zijn in het Vlaams Verenigingsloket. Is dit nog niet gebeurd, doe dit dan eerst.
  2. Duid jezelf aan als vertegenwoordiger van je vereniging. Je kunt immers geen aanvraag indienen als natuurlijk persoon. Je moet je aanmelden als vertegenwoordiger van een vereniging die geregistreerd is in het Vlaams Verenigingsloket.
  3. Doe je subsidieaanvraag via eGovFlow. Vragen of hulp nodig? Contacteer onze cultuurdienst.

De dienst brengt advies uit aan het college van burgemeester en schepenen en zij beslissen over je aanvraag. Na goedkeuring word je gecontacteerd door de dienst om je Zonnebon van € 100 af te halen.


Wist je dat je voor de organisatie van je buurt- of wijkfeest gratis leuke placemats kan aanvragen bij de gemeente? Op de achterkant staat een vrolijke tekening om in te kleuren. Je kan er maximaal 50 per feest bestellen.

 

 

 

 

 

 

Reglement

Beslissing van de gemeenteraad op 6 juli 2020 over ‘voorstel reglement gemeentelijke tussenkomst organisatie buurt- en wijkfeesten’ (publicatiedatum: 9 juli 2020)

Laatste update: 24 september 2026
zonnebeke-grafisch-element-zon
zonnebeke-grafisch-element-beek
zonnebeke-grafisch-element-zon